جملات انگيزشي سري دوم

1- اگر تنها يک گوشه در جهان باشد که بتوان از رشد و ارتقاي آن اطمينان حاصل کرد، آن نفس انسان است. – اولدوس هاکسلي، فيلسوف بريتانيايي

2-  به ساعت نگاه نكن. كارى كه ساعت مي‌كند انجام بده. حركت كن. – سم لونسن

3- عمل انجام شده بهتر از سخن خوب اما بدون عمل است. – بنجامين فرانکلين، از پدران بنيان‌گذار آمريکا

4- درست و بي‌نقص سخن بگو. منظور خود را به‌وضوح برسان و از کلمات براي بدگويي از خود يا ديگران استفاده مکن؛ بلکه از قدرت آن‌ها در راه عشق و راستي بهره ببر. – دون ميگوئل رويز، نويسنده? اهل مکزيک

5- هر زمان که ممکن بود مهربان باش. مهرباني هميشه امکان‌پذير است. – دالايي لاما، رهبر ديني بوداييان تبت 

6- راه شروع کار اين است کــه صحبت کردن را تمام کرده و عمل را آغاز کنيد. – والت ديزني، کارآفرين موفق

7- اگر مي‌خواهيد موفق باشيد، بايد قدم در راه‌هاي نرفته بگذاريد؛ نه اينکه راه‌هاي پاکوب شده‌اي را برويد که موفقيت‌هاي معمولي به دنبال دارد. – جان دي. راکفلر، بنيانگذار استاندارد اويل

8- يا تو روز را مي‌گرداني يا روز تو را. – جيم روون، نويسنده و سخن ران انگيزشي

9- دانستن کافي نيست، بايد دانسته‌ها را کار برد. خواستن کافي نيست، مي‌بايست دست به کار شد. – يوهان ولفگانگ فون گوته، نويسنده و حکيم آلماني

10- اهداف به خودي خود محقق نمي‌شوند، بايد آن‌ها را محقق نمود. – جان اف کندي، وکيل آمريکايي

11- هيچ وقت براي تعيين هدف و روياي جديد دير نيست. – لس براون، سخنران انگيزيشي

12- هرگز تسليم نشو، اين دقيقاً همان زمان و مکاني است که شرايط دگرگون مي‌شود. – هريت بيچر استو،نويسنده ادبيات پايداري سياهان

13- براي موفق شدن، ابتدا بايد باور کنيم که مي‌توانيم. – نيکس کازانتزاکيس، مترجم و جهانگرد يوناني

14- تعداد هدف‌هايي که تاکنون به آن‌ها دست يافته‌ايم، مهم نيست؛ همواره بايد ديد خود را بر روي هدف بزرگ‌تر متمرکز نمود. – جسيکا ساويچ، خبرنگار و رومه‌نگار آمريکايي

15- جنگ سخت‌تر، پيروزي باشکوه‌تر در پي خواهد داشت. – توماس پين، انقلابي و ايدئال‌گراي انگليسي

16- کليد موفقيت، انتخاب همراهاني است که موجب پيشرفت ما مي‌شوند و وجود آن‌ها ما را به بهترين خودمان تبديل مي‌کند. – اپيکتسوس، فيلسوف رواقي يونان

17- در صورت ناتواني براي آماده سازي خود، در حال آماده کردن خود براي شکست هستي! – بنجامين فرانکلين،  از پدران بنيان‌گذار آمريکا

18- مي‌خواهي بداني که هستي؟ نپرس، عمل کن. اقدام تو شخصيتت را تعريف مي‌کند. – توماس جفرسون، از پدران بنيانگذار آمريکا

19- من ترجيح مي‌دهم در حال انجام کاري بزرگ شکست بخورم تا هيچ کاري نکنم و پيروز باشم. – رابرت اچ.شولر، نويسنده

20- هنگامي که طنابي که در دست داري به اتمام رسيد، طناب ديگري به آن گره‌ بزن و به راهت ادامه بده. – فرانکلين روزولت، رئيس‌جمهور اسبق آمريکا

21- استقامت، نوزده بار شکست و پيروزي در بيستمين مرتبه است. – جولي اندروز، هنرپيشه معروف

22- هرکجا که خواسته‌اي هست، راهي براي رسيدن به آن نيز وجود دارد. اگر حتي شانس بسيار کوچکي داري که عملي انجام دهي و تو را به مقصد نزديک‌تر کند، تعلل نکن. عمل کن! درب پيش رو را با تمام قدرت باز کن و اگر نشد از پاهايت کمک بگير. – پلين کائل

23- من دريافته‌ام که شايد بتوان از پس هر کاري برآمد؛ اما نمي‌توان در آن واحد از پس همه چيز باهم برآمد؛ بنابراين اهداف خود را نه از لحاظ فعاليت‌هايي که انجام مي‌دهيد، بلکه از لحاظ زماني که به آن‌ها اختصاص مي‌دهيد، اولويت‌بندي کنيد. زمان‌بندي بسيار مهم است. – دن ميلمن، نويسنده آمريکايي

24- يا با انگيزه باش، يا تيره روزي را بپذير. آنچه پيش روست همواره انتخاب خودت است. – وين داير، نويسنده کتاب‌هاي خودياري

25- به جلو قدم بردار و درنگ نکن. حرکت به سمت جلو حرکت به سوي کمال است. قدم بردار و از سنگ و خارهاي مسير زندگي نهراس. – خليل جبران، نقاش و فيلسوف لبناني

26- به دنبال روياهاي خود تلاش کن، تمرين کن و استوار باش. غذاهاي خوب بخور، ورزش کن و يک زندگي سلامت داشته باش. – ساشا کوهن، نويسنده و بازيگر

27- استقامت مسابقه طولاني نيست؛ بلکه چندين مسابقه‌ي کوتاه يکي پس از ديگري است. – والتر اليوت، نمايشنامه‌نويس و منتقد ادبي

28- هرگز هرگز هرگز تسليم نشو. – وينستون چرچيل، سياست‌مدار و نويسنده

29- حفظ اراده براي کسب موفقيت مهم است؛ اما مهم‌تر از آن، اراده براي آماده سازي خويشتن است. – بابي نايت، مربي مشهور بسکتبال

30- هيچ پرنده‌اي صرفاً با اتکا به بال‌هاي خويش اوج نخواهد گرفت. – ويليام بليک، شاعر و نقاش بريتانيايي

31- ما ياد گرفته‌ايم که همواره پدر، خواهر و برادر، مدرسه و معلمان خود را سرزنش کنيم اما هرگز خود را سرزنش نکنيم؛ زيرا هيچ چيز تقصير ما نيست. اما در واقع همه چيز تقصير ماست؛ زيرا اگر مي‌خواهيم شرايطي تغيير کند، بايد از خود شروع کنيم. – کاترين هپبورن،بازيگر آمريکايي سينما، تلويزيون و تئاتر

32- افرادي که روي شما تأثير مي‌گذارند؛ همان‌هايي هستند که به شما اعتقاد دارند. – هنري

33- کار را با تمام قلب خود انجام دهيد تا موفق شويد؛ در چنين شرايطي رقابت بسيار کمي وجود دارد. – البرت هوبارد، هنرمند و فيلسوف آمريکايي

34- اولين گام به سوي موفقيت زماني است که فرد زنجير اسارت محيط را پاره مي‌کند و خود را مي‌يابد. – مارک کين

35- برنامه‌ي خوبي که امروز به انجام رسيده به‌مراتب بهتر از برنامه‌ي بي‌نقصي است که هفته‌ي ديگر به مرحله‌ي عمل مي‌رسد. – جرج اس. پاتون، ژنرال آمريکايي

36- اگر شروع نکني، هرگز پيروز نخواهي شد. – هلن روولند، رومه نگار آمريکايي

37- درب خروج، درب ورود به مکاني ديگر است. – تام استوپارد، نويسنده

38- به عقيده‌ي من انسان‌هاي خلاق خوشبخت‌ترين افراد روي زمين هستند. بله هيچ راه ميانبري وجود ندارد؛ اما بايد تمام ايمان خود را به هدف بزرگ‌تر حفظ کرده و در مسير عمل به آنچه دوست مي‌داريم، قدم برداريم. کاري را انجام بده که به آن عشق مي‌ورزي، روزي راهي مي‌يابي که آن را در تمام جهان بسط دهي. – جودي

39- سختي‌هايي که در گذشته با آن‌ها مواجه شده‌ام، در آينده به من کمک خواهند کرد. – فيليپ امانگالي، مخترع با استعداد

40- هرچه انسان انديشه‌هاي خوب در ذهن بکارد، دنياي او و در نهايت جهان بيرون بهتر خواهد شد. – کنفوسيوس، حکيم و سياست‌مدار چيني

41- تلاش کرده‌اي و شکست خورده‌اي؟ مهم نيست. دوباره تلاش کن، دوباره شکست را تجربه کن، اين بار بهتر از قبل. –ساموئل بکت، برنده جايزه ي نوبل ادبيات

42- من هدف خود را مي‌دانم، حقيقت را مي‌دانم و مجبور نيستم چيزي باشم که ديگران از من انتظار دارند. من آزادم که خودم باشم. – محمدعلي کلي، قهرمان ورزشي

43- در کمين مشکلات باشيد و آن‌ها را براي صبحانه نوش جان کنيد. – آلفرد اي.مونتاپرت، شيمي‌دان، مهندس و مبتکر سوئدي

44- تحقق يک هدف، نقطه آغاز هدفي ديگر است. – جان ديوي، فيلسوف آمريکايي

45- اگر از شرايط موجود راضي نيستي آن را تغيير بده، تو درخت نيستي. – جيم روون، کارآفرين، نويسنده و سخن ران انگيزشي

46- از گذشته درس بياموز، براي آينده اهداف روشن و دقيق تعيين کن و در حال زندگي کن؛ زيرا اين تنها لحظه‌اي از زندگي است که بر روي آن کنترل کامل داري. – دنيس وايتلي، نويسنده و سخنران

47- عملي حيرت‌انگيز انجام بده تا عمري از تو تقليد کنند. – آلبرت شويتزر، روتستانيسم و موسيقي‌دان آلماني

48- اگر برنامه‌ي زندگي خود را طرح‌ريزي نکني، احتمال آن وجود دارد که خود را در عمل به برنامه‌ي زندگي شخص ديگري بيابي و اينجاست که بي‌نصيب خواهي ماند. – جيم ران، نويسنده و سخن ران انگيزشي

49- ابتدا خواسته‌ات را و سپس آنچه را که حاضري براي رسيدن به آن تقديم کني، تعيين نما. اولويت‌هاي خود را تنظيم کرده و دست به عمل شو. – اچ. ال. هانت، ميلياردر بزرگ نفتي

50- به پيش بران و هرگز متوقف نشو. در سفر خود تعلل نکن و براي رسيدن به اهداف تلاش و کوشش کافي به خرج بده. – جورج ويتفيلد، نويسنده

منبع: چطورپديا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرویس برقی Anita zaban دانلود رایگان -ارزان مرکز تعمیرات سخت افزار ، تعمیرات لوازم خانگی ،مرکز موبایل ایران LoveMedia "سکوت من صدای تو" وب سایت آز من معرفی مناظر دیدنی شمال کشور امام زمان آمدنی نیست، آوردنی است