جملات انگيزشي سري چهارم

2- الهام‌بخشي، سخنراني انگيزشي و کارهاي مشابه هميشه احساس خوبي به من مي‌بخشند. اگر بارها و بارها بر روي صحنه حاضر شدي و خود را آن‌طور مي‌بيني که هميشه مي‌خواستي، پس اين خود واقعي توست. – کيک پالمر

جملات انگيزشي

3- من هميشه از عمل به‌عنوان تمرين همدلي ياد مي‌کنم، البته اين نبايد با خود همدلي اشتباه گرفته شود. تلاش مي‌کني وارد يک واقعيت احساسي يا انگيزشي خاص شوي و سعي مي‌کني ماهيت آن را بفهمي تا بتواني آن را از خود بروز دهي. – ادوارد نورتون، بازيگر مشهور

4- واگن خود را به ستاره‌اي در آسمان متصل کن. – رالف والدو امرسون، فيلسوف و نويسنده آمريکايي

5- در عمق وجود انسان، چيزي به غير از آنچه خود در آنجا کاشته، وجود ندارد. – ريچارد رورتي، فيلسوف پست مدرن آمريکايي

6- سگي که در پي استخوان است، در نهايت استخوان مي يابد. – گلدا ماير، تنها نخست ‌وزير زن رژيم صهيونيستي

7- براي شناخت خود، بايد به خود معتقد بود. – آلبر کامو، نويسنده فرانسوي

8- تا زماني که کاري را تکميل نکني، نمي‌تواني مطمئن باشي که از پس آن برخواهي آمد. – جي. دي. سالينگر، رمان نويس معروف

9- بسياري از افراد فراخوانده مي‌شوند؛ اما تنها تعداد محدودي برمي‌خيزند. – اليور هرفورد، نويسنده آمريکايي

10- به طور معمول اگر چيزي را ارج نهي، بيشتر به دست خواهي آورد و اگر چيزي را خار کني، آن را از دست خواهي داد.کسب و کار و زندگي ما قرن‌هاست که بر اين اساس و انگيزه به پيش مي‌رود. – دنيل اچ. پينک، نويسنده آمريکايي

11- همان‌طور که علف‌هاي هرز روز به روز در باغچه رو به افزايش است، ترس نيز بر ذهن انسان حکومت مي‌کند. به اين حکومت و چيرگي پايان دهيد. – سيلويا براون، نويسنده

12- من از قبيله‌ام چيزي نمي‌گيريم؛ با دست‌هاي خود طالعم را رقم مي‌زنم. – تکومسه، سر قبيله سرخپوست

13- از همين حالا شروع کن و آن کسي باش که مي‌خواهي بعدها به آن تبديل شوي. – ويليام جيمز، فيلسوف آمريکايي

14- انسان يا خود حرکت مي‌کند و يا دست تقدير او را حرکت مي‌دهد. – ازرا پوند، شاعر و منتقد آمريکايي 

15- هرگز نمي‌داني چه نيروهايي قادرند انگيزه بخش تو باشند. – سيسيلي تيسون، هنرپيشه آمريکايي

16- کافيست کمي بالاتر يا پايين‌تر از هدف را نشانه بگيري تا تيرت به خطا برود. – توماس فولر، کشيش و تاريخ‌نگار انگليسي

17- اشک نريز، رنجور مباش، درک کن. – باروخ اسپينوزا، فيلسوف مشهور هلندي

18- روزي به‌قدري ناراحت بودم که نشستم و فهرستي از کارهايي که مي‌بايست پيش از مرگ انجام دهم، تهيه کردم. نام آن شد فهرست آرزوهاي جاستين. اين برگه به‌عنوان يک ابزار انگيزشي هميشه بر روي ديوار و درست در مقابل چشمانم بود؛ و البته در نهايت تأثير بسزايي در تحقق آرزوهايم داشت. – جاستين زاکام، نويسنده

19- من خانواده‌ي خوبي دارم، دو فرزند که بايد از آن‌ها مراقبت کنم. تفسير و نقد تلويزيون، صحبت در ارتباط با مشکلات ن در سراسر دنيا و سخنراني‌هاي انگيزشي کارهايي است که در حال حاضر بدان‌ها مشغولم. من قصد دارم دانش و چيزي را که مي‌خواهم به آن جامه‌ي عمل بپوشانم به همگان منتقل نمايم. – مارتينا ناوراتيلووا، بازيکن بازنشسته تنيس اهل چکسلواکي 

20- زيدان ايده‌ي خود را به‌وضوح به بازيکنان انتقال مي‌دهد. او نيازي به سخنراني انگيزشي 20 دقيقه‌اي ندارد. او با حضورش به تنهايي به هرچه مي‌خواهد، مي‌رسد. شخصيت او مترادف با موفقيت است. – توني کروس، بازيکن فوتبال آلماني

21- بايد بپذيريم که فرمان‌هاي خداوند فهرستي بلند بالا از ايده‌هاي خوب نيست. اين سخنان با نکات زندگي که در وبلاگ‌هاي اينترنتي يا جملات انگيزشي مي‌بينيم، متفاوت است. – ديتر اف. اوچدورف

22- در طول زندگي حرفه‌اي خود با هر تپش قلبم ترس را احساس کرده‌ام؛ اما هرگز گامي به عقب برنداشتم. ترس مي‌تواند بخش بسيار محرکي از سفر زندگي باشد. – نينا تسلر، مدير سرگرمي شبکه سي بي اس

23- من نه به سن اهميت مي‌دهم، نه به خستگي و نه به شکست! – رز کندي، بشردوست اهل ايالات متحده آمريکا

24- من معتقدم آموزش در هر رشته‌اي مي‌تواند نتايج مؤثر در پي داشته باشد؛ اما خودآموزي چيزي به‌مراتب شگفت‌انگيزتر است. – اندي اندروز، داستان‌نويس و انرژي‌بخش

25- در اولين کتاب خود تحت عنوان اي کوه، از سر راه من کنار بکش طرحي از زندگي خود ارائه داده‌ام و در آن به خود، گذشته‌، اتفاقاتي که تاکنون رخ داده و مقايسه آن‌ها با زندگي ديگران و تلاش براي حفظ انگيزه نگاهي داشته‌ام. – مونتل ويليامز، فرمانده نيروي دريايي 

منبع: چطورپديا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Zachary دانلود سریال ممنوعه تمام قسمت ها کنعان خرید و فروش و رهن و اجاره خدمات تایپ و ترجمه گیاهان خوراکی ، گیاهان دارویی ، ادویه جات ، میوه ها falatdecoration موزیکفا فلزیاب پیمکس 3 | Pimax 3